Csec CSD1300150U-31 AC Adapter 13V 150mA CSD1300150U31
  • Model: Csec CSD1300150U-31 AC Adapter 1
Add to Cart:
Model Number: CSD1300150U-31
Input: 120V 60Hz
Output: 13V 150mA