CTC 11262-67241 Battery Charger AC Adapter D12-10-1000 12V 1000mA
  • Model: CTC 11262-67241 Battery Charger
Add to Cart:
Model: CTC 11262-67241 / HK D12-10-1000
Input: 120V 60Hz
Output: 12V 1000mA