DVE DSA-0151A-12 AC Adapter 12V 1.25A DSA0151A12
  • Model: DVE DSA-0151A-12 AC Adapter 12V
Add to Cart:
Model: DSA-0151A-12
Input: 120VAC 50-60Hz
Output: 12V 1250mA