EI-35-0600350D AC Adapter 6V 350mA 0.35A (White)
  • Model: EI-35-0600350D AC Adapter 6V 350
Add to Cart:
EI-35-0600350D AC Adapter 6V 350mA 0.35A (White) EI350600350D
Model Number: EI-35-0600350D
Input: 120V 60Hz
Output: 6V 350mA