Exvision Industries ADN050750500 AC Adapter 7.5V 500mA 0.5A
  • Model: Exvision Industries ADN050750500
Add to Cart:
Model: AK00G-0500100UW
Input: 120V 60Hz
Output: 7.5V 500mA