HEIMS-MAN UD4824120080G AC Adapter 12V 800mA 0.8A
  • Model: HEIMS-MAN UD4824120080G AC Adapt
Add to Cart:
Model Number: UD4824120080G
Input: 120V 60Hz
Output: 12V 800mA