Homedics ILA35-060600S AC Adapter PP-ADP2004 6VAC 600mA
  • Model: Homedics ILA35-060600S AC Adapte
Add to Cart:
Model: ILA35-060600S
Input: 120V 60Hz
Output: 6VAC 600mA