Homedics ILA35-060800 AC Adapter PP-ADPEM29 6VAC 800mA
  • Model: Homedics ILA35-060800 AC Adapter
Add to Cart:
Model Number: ILA35-060800
Input: 120V 60Hz
Output: 6.0VAC 800mA