Homedics YU120100A2 AC Adapter PP-ADP2005 12VAC 1000mA 1A
  • Model: Homedics YU120100A2 AC Adapter P
Add to Cart:
Model Number: PP-ADP2005
Input: 120V 60Hz
Output: 12VAC 1000mA