Hon-Kwang HK-X142-A12 AC Adapter 12V 3A HKX142A12
  • Model: Hon-Kwang HK-X142-A12 AC Adapter
Add to Cart:
Model: HK-X142-A12
Input: 120-240V 50-60Hz
Output: 12V 0-3.5 (Set at 3.0A)