iLuv PS36IBDAK2760U AC Adapter 13V 2760mA
  • Model: iLuv PS36IBDAK2760U AC Adapter 1
Add to Cart:
Model Number: PS36IBDAK2760U
Input: 120-240V 50-60Hz
Output: 13.0V 2760mA