Intertek Wing Hing WH28-060-0200 AC Adapter 6V 200mA WH280600200
  • Model: Intertek Wing Hing WH28-060-0200
Add to Cart:
Model Number: WH28-060-0200
Input: 120V 60Hz
Output: 6.0V 200mA