ITE Power U120120A31 AC Adapter 12VAC 1.2A 1200mA
  • Model: ITE Power U120120A31 AC Adapter
Add to Cart:
Model Number: U120120A31
Input: 120V 60 Hz
Output: 12VAC 1.2A