Ktec KA12A120100015U AC Adapter 12VAC 1000mA 1A
  • Model: Ktec KA12A120100015U AC Adapter
Add to Cart:
Model Number: KA12A120100015U
Input: 120V 60Hz
Output: 12VAC 1000mA