Ktec KA12D045020023U AC Adapter 4.5V 200mA
  • Model: Ktec KA12D045020023U AC Adapter
Add to Cart:
Model Number: KA12D045020023U
Input: 120VAC 60Hz
Output: 4.5V 200mA