LF12650D-41 AC Adapter 8-41938-03AF 12V 650mA
  • Model: LF12650D-41 AC Adapter 8-41938-0
Add to Cart:
Model Number: LF12650D-41
Input: 120V 60Hz
Output: 12V 650mA