New 10V 1.6A Ault Equitrac T48-101600-C010C Power Supply Adapter
  • Model: New 10V 1.6A Ault Equitrac T48-1
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: T48-101600-C010C
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 10V 1.6A