NEW 12V 10A POWER SOLVE PSG120-12-01 AC ADAPTER
  • Model: NEW 12V 10A POWER SOLVE PSG120-1
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: PSG120-12-01
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 10A