New 12V 1.25A YHI 898-1015-E12S Ac Adapter
  • Model: New 12V 1.25A YHI 898-1015-E12S
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: 898-1015-E12S
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 1.25A