NEW 12V 1.83A ChallengerCableSales PS-2.5-12-183WC AC Adapter
  • Model: NEW 12V 1.83A ChallengerCableSal
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: PS-2.5-12-183WC
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 1.83A