NEW 12V 1A DVE DSA-12PFE-12 Power Supply Switching Adapter
  • Model: NEW 12V 1A DVE DSA-12PFE-12 Powe
Add to Cart:
Specifications:
Model: DSA-12PFE-12
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output: 12V 1A