New 12V 2A LEI MU24-B120200-A1 AC Adapter
  • Model: New 12V 2A LEI MU24-B120200-A1 A
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: MU24-B120200-A1
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 2A