NEW 12V 2A SAMSUNG DA-24B12-FAC AC/DC ADAPTER
  • Model: NEW 12V 2A SAMSUNG DA-24B12-FAC
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: DA-24B12-FAC
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 2A