NEW 12V 2A SUNFONE GP-ACW024A2-12B AC Adapter
  • Model: NEW 12V 2A SUNFONE GP-ACW024A2-1
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: GP-ACW024A2-12B
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 2A