NEW 12V 400mA Globtek WR1E400L12CP/CHG AC Adapter
  • Model: NEW 12V 400mA Globtek WR1E400L12
Add to Cart:
Specifications:
P/N: WR1E400L12CP/CHG
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output: 12V 400mA