New 12V 4.16A EDAC EA10521D-120 AC Adapter
  • Model: New 12V 4.16A EDAC EA10521D-120
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: EA10521D-120
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 4.16A