New 12V 800mA AULT P48-120800-A020C AC Power Supply Adapter
  • Model: New 12V 800mA AULT P48-120800-A0
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: P48-120800-A020C
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 800mA