New 19V 4.74A LiteOn PA-1900-04 AC Adapter
  • Model: New 19V 4.74A LiteOn PA-1900-04
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: PA-1900-04
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 19V 4.74A