NEW 19V 6.3A APD DA-120D19 AC Adapter
  • Model: NEW 19V 6.3A APD DA-120D19 AC Ad
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: DA-120D19
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 19V 6.3A