NEW 24V 0.83A PHIHONG PSC20R-240 Switching Ac Adapter
  • Model: NEW 24V 0.83A PHIHONG PSC20R-240
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: PSC20R-240
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 24V 0.83A
Packing list:
1 x  AC Adapter  Power Adapter
1 x  US  UK  EU AU ....Power Cable (fit your country)
Condition: Brand New
1 Year Warranty!
100% Brand New with High Quality!