New 24V 0.8A 2.1mm x 5.5mm DFU240080 Power Supply Ac Adapter
  • Model: New 24V 0.8A 2.1mm x 5.5mm DFU24
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: DFU240080
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 24V 0.8A
Packing list:
1 x  AC Adapter  Power Adapter
1 x  US  UK  EU AU ....Power Cable (fit your country)
Condition: Brand New
1 Year Warranty!
100% Brand New with High Quality!