NEW 6V 300mA LT TD-28-060300 DC Power Supply Adapter
  • Model: NEW 6V 300mA LT TD-28-060300 DC
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: TD-28-060300
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 6V 300mA