NEW 7.5V 500mA SCP41-75500 Power Supply AC Adapter
  • Model: NEW 7.5V 500mA SCP41-75500 Power
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: SCP41-75500
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 7.5V 500mA