New 7V 1100mA Fujia FJ-SW0701100U Switching Adapter Power Supply
  • Model: New 7V 1100mA Fujia FJ-SW0701100
Add to Cart:
Specification:
Brand: FU JIA
Model:  FJ-SW0701100U
Part No.:
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ   0.35A
OUTPUT:7V 1100mA
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New