New 9V 1200mA Koss D48-09-1200 Plug-In Class 2 Transformer Power Supply Ac Adapter
  • Model: New 9V 1200mA Koss D48-09-1200 P
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: D48-09-1200
INPUT:100V-240~ 50-60Hz
Output : 9V 1200mA
Packing list:
1 x  AC Adapter  Power Adapter
1 x  US  UK  EU AU ....Power Cable (fit your country)
Warranty:
Fast shipping!
100% Brand New with High Quality!