NEW 9V 200mA ATARI KU28-9-200D Power Supply AC Adapter
  • Model: NEW 9V 200mA ATARI KU28-9-200D P
Add to Cart:
Specifications:
Model: KU28-9-200D
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output:9V 200mA