NEW 9V 200mA GIGAWARE YL-35-090200A 40-299 Ac Adapter
  • Model: NEW 9V 200mA GIGAWARE YL-35-0902
Add to Cart:
Specifications:
Model: YL-35-090200A
CAT NO.: 40-299
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output: 9V 200mA