New 9V 500mA LEI 410905003CT Class 2 Power Supply AC Adapter
  • Model: New 9V 500mA LEI 410905003CT Cla
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: 410905003CT
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 9V 500mA