New CINCON TRH70A180 70180-0002626 AC ADAPTER 18V 3.9A
  • Model: New CINCON TRH70A180 70180-00026
Add to Cart:
Specification:
Brand: CINCON
Model: TRH70A180
Part No.: 70180-0002626
Input Voltage:100-240V  47-63Hz  1.5A
OUTPUT: 18V 3.9A
Package includes:
1 X AC DC Adapter
1 X POWER CORD
Condition: 100% brand New