New DVE Dee Van Electronics DSA-36W-12 1 36 AC Adapter Power Supply 12V 3A
  • Model: DSA-36W-12 1 36 AC Adapter
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: DSA-36W-12 1 36
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 1.0A
Output : 12V 3A