New FJ-SW1202000D Switing Power supply 12V 2A ac adapter
  • Model: New FJ-SW1202000D Switing Power
Add to Cart:
Specification:
Brand:
Model:  FJ-SW1203000T
Part No.:
Input Voltage: 100-240V 50/60HZ 1.5A
OUTPUT: 12VDC, 2000mA (2 Amps)
Package includes:
1 X AC DC Adapter
1 X POWER CORD
Condition: 100% brand New