NEW Generic AD35-0300500DU 3V 500mA AC Adapter Power Supply
  • Model: NEW Generic AD35-0300500DU 3V 50
Add to Cart:
Specification:
Brand: Generic
Model:AD35-0300500DU
Part No.:  26-160030-2UL-100
Input:120Vac  60Hz 5W
OUTPUT: 3V 500mA
Package includes:
1 X AC DC Adapter
Condition: 100% brand New