NEW GVE 24V 2A GM48-240200-D AC Adapter For QR668E GM48-240200-F Power adapter 5.5*2.5mm
  • Model: NEW GVE 24V 2A GM48-240200-D AC
Add to Cart:
Specification:
Brand:Alcatel Lucent
Model:GM48-240200-D
Part No:
INPUT:  AC 100-240V - 50-60Hz  1.5A
OUTPUT:  24V 2A
Connector size:5.5*2.5mm
Package includes:
1 X AC DC Adapter
1 X POWER CORD
Condition: 100% brand New