NEW GWSPOWER GWS65-520125GM 52V DC 1.25A Barrel 5.5/2.5mm AC/DC ADAPTER
  • Model: NEW GWSPOWER GWS65-520125GM
  • 520 Units in Stock
Add to Cart:
Item Name:
Model: GWS65-520125GM
Part Number:
InPut:100-240V AC 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 52V DC 1.25A
DC plug size: 5.5*2.5mm ( OD X ID ) (Outer Diameter: 5.5mm . Inner Diameter: 2.5mm ) Compatible 5.5mmx2.1mm