New Original 12V 1.5A APD HDD - WB-18L12FU AC Adapter
  • Model: New Original 12V 1.5A APD HDD -
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: HDD - WB-18L12FU
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V  DC 1.5A