New Original 12V 1.5A APD WA-18X12FU AC Adapter
  • Model: New Original 12V 1.5A APD WA-18X
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: WA-18X12FU
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 1.5A