New Original 12V 1.5A NETGEAR P030WS120B AC Adapter
  • Model: New Original 12V 1.5A NETGEAR P0
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: P030WS120B
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output :  12V 1.5A