New Original 12V 1A Hon Kwang HK-AR-120A100-US I.T.E. Power Supply AC Adapter
  • Model: New Original 12V 1A Hon Kwang HK
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: HK-AR-120A100-US
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 1A