New Original 12V 300mA HON-KWANG D12300CEC POWER SUPPLY ADAPTER
  • Model: New Original 12V 300mA HON-KWANG
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: D12300CEC
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 300mA