New Original 12V 800mA Homedics MA411208 Ac Adapter
  • Model: New Original 12V 800mA Homedics
Add to Cart:
Specifications:
MODEL: MA411208
INPUT: 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A
Output : 12V 800mA